FRONTLIT- jest on standardowym materiałem do wydruków banerów, który dzięki swoim właściwością jest odporny na działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych. Cena 38zł brutto/m2.

BACKLIT- zaawansowany technologicznie materiał stosowany w reklamie zewnętrznej, który idealnie rozprasza oraz rozpuszcza światło, sprawdza się w tworzeniu wyjątkowych reklamach świetlnych. Cena 40zł brutto/m2.

BLOCKOUT- specjalny materiał, który nie przepuszcza światła, bardzo dobrze sprawdza się w nadrukach dwustronnych. Cena: banerowy: 46zł brutto; rol up: 72zł brutto/m2

SIATKA MESH- bardzo lekki materiał o strukturze siatki. Przepuszcza zarówno światło i powietrze, dzięki czemu idealnie nadaję się na duże powierzchnie. Cena 40zł brutto/m2.

ONE-WAY-WISION- folia, która przepuszcza światło, stosowana np. do oklejania witryn oraz szyb w samochodach. Cena 54zł brutto/m2.

FOLIA WYLEWNA- elastyczna folia, która jako jedyna pozwala na montaż w trudnodostępnych miejscach (nieregularny kształt, zagięcia). Najlepiej sprawdza się przy oklejaniu samochodów. Cena 120zł brutto/m2.

FOLIA POLIMERYCZNA- całkowicie sprawdza się w długookresowych grafikach zewnętrznych, głownie reklam na samochodach, autobusach (do wyboru dwie wersje matowa oraz błyszcząca). Cena 38zł brutto/m2.

FOLIA MAGNETYCZNA- jest to materiał często stosowany na samochodach (np. reklama na drzwiach) oraz tablicach informacyjnych, ale również jako magnesy na lodówkę, wizytówki magnetyczne. Cena 125zł brutto/m2.

PAPIER PLAKATOWY CityLight 150gr/m2- najczęściej stosowany do wydruków plakatów. Cena 33zł brutto/m2.

PAPIER FOTOGRAFICZNY 200gr/m2 -do wydruku plakatów, zdjęć o jakości fotograficznej. Cena 45zł brutto/m2.

PLEXIGLASS- najczęściej przezroczysty czasem mleczny, płaski materiał o grubości od 1,5 mm-25 mm. Najczęściej stosowany przy dekoracji wnętrz dzięki swej elegancji i efektywności- nadruk bezpośredni na plexi charakteryzuje się fotograficzną jakością wydruku. Cena 210zł brutto/m2.

SZKŁO- coraz częściej stosowany materiał przy dekoracji wnętrz (obrazy, podświetlane obrazy oraz w przestrzeni międzykuchennej). Bezpośredni wydruk na szkle pokazuje wyjątkową jakość obrazu. Wycena indywidualna.

PŁYTA PCV- najczęściej stosowany materiał reklamowy, który idealnie sprawdza się przy wielkoformatowych grafikach. Cena 1mm/3mm/5mm 70zł/105zł/140zł brutto/m2.

DIBOND- wielowarstwowa lekka płyta, która sprawdza się zarówno wewnątrz (dekoracja wnętrz) jak i na zewnątrz (szyldy). Cena 195zł brutto/m2.

*możliwość wyceny indywidualnej przy większym zamówieniu.