Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
   Stan:
    Wydruk na płótnie

    Zdjęcie to nadal najpopularniejszy sposób na uwiecznianie wyjątkowych chwil z życia. Jak sprawić, żeby wykonane własnoręcznie fotografie stały się niepowtarzalną ozdobą mieszkania? Wystarczy skorzystać z naszej oferty i przenieść je na płótno, dzięki czemu powstanie piękny i wyjątkowy obraz!

    Obrazy ze zdjęć stają się coraz bardziej popularną formą dekoracji ściennych. Nie tylko zapewniają możliwość zachowania w pamięci wyjątkowych momentów z życia, ale przede wszystkim stanowią oryginalną i niepowtarzalną ozdobę. Zamiast w pamięci telefonu lub aparatu możesz teraz „przechowywać” swoje wyjątkowe fotografie wprost na ścianach mieszkania!

    Teraz możesz przenieść na płótno ulubione zdjęcia nie martwiąc się o ich trwałość czy zgodność z oryginałem. Dzięki najwyższej jakości technologii druku zapewnimy Ci efekt, który przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Zdjęcie, które nam dostarczysz zyska nowe życie w postaci pięknego obrazu, który nie będzie jedynie wydrukowaną i oprawioną w ramki fotografią, a profesjonalnie wykonanym dziełem sztuki z Twojej prywatnej kolekcji!

    Fedkolor – najwyższej jakości wydruk na płótnie z Twojej fotografii

    Fedkolor zapewnia wyjątkowo szeroką ofertę związaną nie tylko z drukowaniem na płótnie wykonanych przez naszych Klientów fotografii. W naszej ofercie znajdziesz także bogatą gamę zdjęć, które mogą stać się ozdobą Twojej przestrzeni w postaci doskonale wykonanych i niepowtarzalnych obrazów na płótnie.

    Wykonane przez nas wydruki na płótnie to nie tylko doskonały pomysł na niebanalną dekorację salonu, sypialni czy jadalni, ale także wyjątkowy i zaskakujący prezent dla Twoich bliskich! Uwiecznij najważniejsze chwile z Twojego życia i podaruj je rodzicom, teściom, dziadkom czy drugiej połówce, jako wyjątkową pamiątkę, która pozostanie z nimi przez wiele długich lat!

    Zdjęcie ślubne, rodzinna fotografia, pierwsze chwile po narodzeniu Twojego potomka – dziś możesz strwożyć z każdego zdjęcia niesamowity obraz! Na zamówienie naszych Klientów realizujemy także zlecenie na kolaże składające się z kilku lub kilkunastu zdjęć!

    Wydruk fotografii na płótnie w niczym nie odbiega swoim wyglądem od tradycyjnego obrazu, a co więcej jest od razu gotowy do zawieszenia na ścianie – jako nieliczni drukujemy obraz także na jego bokach, dzięki czemu nie wymaga on dodatkowego oprawiania w ramy!

    Szybko, tanio i przede wszystkim profesjonalnie – tak pracujemy spełniając indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Specjalnie dla korzystających z naszych usług odrębnie podchodzimy do każdego zlecenia doradzając i pomagając dokonać odpowiedniego wyboru!

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która między innymi obejmuje wydruk na płótnie zdjęć z Twojej kolekcji. Przekonaj się, że gwarantujemy jakość i profesjonalizm, dzięki czemu wykonane przez nas obrazy staną się idealną i ponadczasową ozdobą każdego wnętrza! W naszej ofercie znajdziesz także różnorodne wzory zdjęć, które możesz przenieść na swoją ścianę w postaci wyjątkowych i trwałych obrazów.

    Wydruk na płótnie W tej kategorii nie ma produktów.