Obraz ze zdjęcia

Obraz ze zdjęcia

 

Jeszcze kilkanaście lat temu jedyną możliwością przeniesienia zdjęcia fotograficznego na ścianę było jego żmudne przemalowywanie – wymagało to nie tylko odpowiedniego zmysłu przestrzennego, ale i odpowiednich umiejętności. Jeżeli nie potrafiliśmy tego zrobić samodzielnie, to wiązało się to ze stosunkowo dużymi kosztami. Dzięki rozwinięciu technologii druku, obraz ze zdjęcia na płótnie jest znacznie łatwiejszy i szybszy do otrzymania!

 

Obraz ze zdjęcia nie jest zwykłym wydrukiem oprawionym w szklane ramy. Obraz ze zdjęcia w większości przypadków drukowany jest na specjalnym płótnie, które sprawia, że dla niewtajemniczonych osób będzie wyglądał jak zwykły obraz! Tym samym może być on ozdoba każdego pomieszczenia w naszym domu.

 

Pamiątka dla każdego

Obraz ze zdjęcia na zamówienie może być wspaniałą pamiątką dla każdego. Niezależnie od tego, czy mamy tutaj na myśli ślub, rocznicę małżeństwa, urodziny, dzień matki czy nawet dzień dziadka, obraz ze zdjęcia na płótnie może być wspaniałym prezentem. Wszystko zależy jednak od wyboru odpowiedniego zdjęcia – może to być zarówno portret, zdjęcie całej rodziny czy pamiątkowe zdjęcie z wakacji!

 

Obraz ze zdjęciami dla każdego

Obraz na płótnie nie musi obejmować jedynie jednej fotografii, a może stanowić swoisty kolaż zdjęć – jest to dobry pomysł na utrwalenie większej ilości wspomnień. Bawełniane płótno stosowane w przypadku tego typu obrazów gwarantuje nam nie tylko lepsze prezentowanie się na ścianie, ale również znacznie lepszą trwałość.

 

Jakość wydruku

Wszystkie nasze obrazy na płótnie drukowane są na najlepszej jakości płótnie bawełnianym, które zapewnia również idealne odzwierciedlenie wszystkich szczegółów. Niezależnie od ilości szczegółów na zdjęciu i ich rozmiaru będą one doskonale widoczne na przygotowanym i powieszonym na ścianie obrazie (kluczowe jest jednak dostarczenie do nas zdjęcia w jak najwyższej rozdzielczości).

 

Powierzchnia wydruku

Nasza firma w odróżnieniu od innych oferuje obrazy na płótnie, które posiadają jednocześnie zadrukowane boki dalszymi częściami obrazu. Co prawda zmniejsza to teoretycznie powierzchnię obrazu, jednak w praktyce obraz wydaje się większy i „pełniejszy”.

 

Podsumowując, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przygotowywania obrazów na płótnie ze zdjęć. Jest to prosty i szybki sposób na pamiątkę, która może przez długie lata zdobić nasze ściany i wnętrza. W zależności od wyboru fotografii tak przygotowany obraz na płótnie może  wkomponować się w każde pomieszczenie i wnętrze!

Obraz ze zdjęcia Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji