Reprodukcja obrazu Gustav Klimt Emilie Flöge Zobacz większe

Reprodukcje obrazów Emilie Flöge - Gustav Klimt

Nowy produkt

119,00 zł brutto

Reprodukcje obrazów

Reprodukcje na płótnie

Gustav Klimt

Gustav Klimt reprodukcje

Gustav Klimt Emilie Flöge

Fotoobrazy

Reprodukcja obrazu Emilie Flöge

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

399 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 11,00 zł.


Reprodukcja obrazu  Emilie Flöge autorstwa Gustava Klimta.

Obraz "Emilie Flöge" autorstwa Gustava Klimta to portret znanej austriackiej projektantki mody o tym samym imieniu. Klimt namalował ten portret w latach 1902-1903.

Obraz przedstawia Emilie Flöge siedzącą w eleganckiej pozycji. Jest ubrana w stylowy strój o charakterystycznym wzorze, który był jednym z jej własnych projektów. Jej postać wyróżnia się na tle kolorowych i abstrakcyjnych wzorów, które tworzą tło obrazu. Klimt użył charakterystycznych dla siebie złotych i srebrnych detali, które dodają mu dekoracyjności i blasku.

Portret Emilie Flöge jest przykładem stylu secesji, który był charakterystyczny dla twórczości Gustava Klimta. Artysta eksperymentował z ornamentami, wzorami i dekoracyjnymi detalami, które nadawały jego pracom unikalny charakter. Portret ten ukazuje nie tylko indywidualność Emilie Flöge, ale także odzwierciedla trendy w modzie i estetyce tego czasu.

Emilie Flöge była nie tylko inspiracją dla Klimta, ale również bliską przyjaciółką i partnerką biznesową. Wspólnie prowadzili atelier, w którym projektowali unikalne stroje i tworzyli modowe kreacje. Jej wpływ na sztukę i modę tamtego okresu jest nieoceniony.

Obraz "Emilie Flöge" jest jednym z najbardziej znanych portretów Klimta i jest uważany za wyraz miłości i szacunku artysty wobec Emilie. Obecnie obraz ten znajduje się w kolekcji austriackiej Galerii Narodowej Belvedere w Wiedniu.

Portret Emilie Flöge jest wyjątkowym przykładem twórczości Gustava Klimta, który połączył w nim swoje umiejętności malarskie z estetyką secesji i inspiracją płynącą z bliskiego związku z Emilie Flöge.

Zapraszamy do zakupu naszej reprodukcji na płótnie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Reprodukcje obrazów Emilie Flöge - Gustav Klimt

Reprodukcje obrazów Emilie Flöge - Gustav Klimt

Reprodukcje obrazów

Reprodukcje na płótnie

Gustav Klimt

Gustav Klimt reprodukcje

Gustav Klimt Emilie Flöge

Fotoobrazy

Reprodukcja obrazu Emilie Flöge

30 produktów w tej samej kategorii: