Boy in a Striped Sweater Zobacz większe

Reprodukcje obrazów Boy in a Striped Sweater - Amadeo Modigliani

Nowy produkt

135,00 zł brutto

Reprodukcje obrazów

Reprodukcje na płótnie

Amadeo Modigliani

Chłopiec w pasiastym swetrze

Musée National d'Art Moderne

Amadeo Modigliani reprodukcje

Fotoobrazy

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

400 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 13,00 zł.


Reprodukcja obrazu Boy in a Striped Sweater - Amadeo Modigliani.

Boy in a Striped Sweater "Chłopiec w pasiastym swetrze" to obraz olejny na płótnie autorstwa włoskiego artysty Amedeo Modiglianiego, namalowany w 1918 roku. Obraz przedstawia postać młodego chłopca, siedzącego na fotelu w pomieszczeniu. Chłopiec ma krótkie włosy. Jego twarz jest długa i wąska, z dużymi i ciemnymi oczami. Chłopiec jest ubrany w pasiak sweter i czarne spodnie.

Obraz jest malowany w stylu charakteryzującym twórczość Modiglianiego. Artysta upraszcza formy i upraszcza kolory. Postać chłopca jest przedstawiona w sposób stylizowany, z wydłużonymi kończynami i owalnymi głową.

Obraz "Chłopiec w pasiastym swetrze" jest jednym z najsłynniejszych dzieł Modiglianiego. Obraz jest eksponowany w Musée National d'Art Moderne w Paryżu.

Boy in a Striped Sweater (Chłopiec w pasiastym swetrze) to wyjątkowy obraz, który zachwyci każdego miłośnika sztuki. Obraz jest malowany w stylu charakteryzującym twórczość Modiglianiego, co sprawia, że jest niezwykle elegancki i wyrafinowany. Obraz jest również niezwykle piękny i będzie ozdobą każdego wnętrza.

Zamówienie reprodukcji obrazu "Chłopiec w pasiastym swetrze" to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub na własne kolekcjonowanie. Obraz jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i jest dostępny w różnych rozmiarach.

  • Historia powstania obrazu: Obraz "Chłopiec w pasiastym swetrze" został namalowany w 1918 roku, w ostatnim roku życia Modiglianiego. Artysta był wówczas ciężko chory na gruźlicę i większość czasu spędzał w sanatorium w Saint-Tropez. Obraz przedstawia chłopca, którego Modigliani poznał w sanatorium.
  • Technika malarska: Obraz jest malowany w stylu charakteryzującym twórczość Modiglianiego. Artysta upraszcza formy i upraszcza kolory. Postać chłopca jest przedstawiona w sposób stylizowany, z wydłużonymi kończynami i owalnymi głową.
  • Interpretacja obrazuObraz może być interpretowany na wiele sposobów. Niektórzy widzą w nim symbol młodości i nadziei, inni natomiast interpretują go jako wyraz samotności i izolacji.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Reprodukcje obrazów Boy in a Striped Sweater - Amadeo Modigliani

Reprodukcje obrazów Boy in a Striped Sweater - Amadeo Modigliani

Reprodukcje obrazów

Reprodukcje na płótnie

Amadeo Modigliani

Chłopiec w pasiastym swetrze

Musée National d'Art Moderne

Amadeo Modigliani reprodukcje

Fotoobrazy

18 produktów w tej samej kategorii: